• Naszyjnik GWIAZDKA
  • Naszyjnik GWIAZDKA
  • Naszyjnik GWIAZDKA
  • Naszyjnik GWIAZDKA
  • Naszyjnik GWIAZDKA
  • Naszyjnik GWIAZDKA
Naszyjnik GWIAZDKA

Indeks 74-05

Naszyjnik - Celebrytka GWIAZDKA

155,00 zł
Brutto
Opis

Jest jakieś tajemniczy związek między kobiecym wdziękiem a pięknem nieba. Dlatego biżuteria z gwiazdką nigdy nie wychodzi z mody. Dopracowany w najmniejszym szczególne naszyjnik z cytatem, który wprowadzi w atmosferę Świąt. Polecamy również kolczyki i pin kolekcji Stella.    

Aby skrócić czas oczekiwania na pierwszą gwiazdkę stworzyliśmy specjalną, świąteczną edycję kolekcji Stella. Biżuteria prowadzi do cytatu: „Oni zaś wysłuchawszy króla, ruszyli w drogę. A oto gwiazda, którą widzieli na Wschodzie, szła przed nimi, aż przyszła i zatrzymała się nad miejscem, gdzie było Dziecię” (Mt 2, 9). Biżuteria Stella to propozycja prezentu na Mikołajki i pod choinkę, dzięki któremu podzielisz się dobrem i Słowem.

 

10 Przedmioty
74-05
Materiał
24-karatowe złoto o próbie 925
Cały pozłacany
Wykonany ze specjalnego stopu jubilerskiego - antyalergicznego, bez niklu i kadmu
Dodatkowe informacje
Nawiązuje do fragmentu Ewangelii wg św. Mateusza: Oni zaś wysłuchawszy króla, ruszyli w drogę. A oto gwiazda, którą widzieli na Wschodzie, szła przed nimi, aż przyszła i zatrzymała się nad miejscem, gdzie było Dziecię.
Cechy
Zapinany na karabinek przyozdobiony betaniową mini-zawieszką oraz błękitnym koralikiem
Z możliwością regulacji
Opakowanie
Opakowanie wykonano z papieru barwionego w masie. Dostępne dwie wersje kolorystyczne: czarna i jasnoróżowa (preferencje prosimy uwzględnić w „uwagach”)
Pudełko Premium z tłoczeniem („B”) i złoceniem ("Inspired by love")

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: