DOBRO PREZENTUJE

Do naszych przedmiotów dołączamy karteczki z cytatem, który był inspiracją do powstania danej kolekcji, czy produktu. I to właśnie Słowo sprawia, że nasze prezenty tak głęboko wnikają w serce. Dla Ciebie również wynajdziemy perełkę – cytat, którego potrzebujesz.

bgoodbgood

B good. dla biznesu to chwytające za serce prezenty dopasowane do potrzeb Twoich pracowników lub partnerów biznesowych. W Twoje ręce oddajemy dobre rzeczy: biżuterię, galanterię, odzież, notesy. Niszowe, dopieszczone, eleganckie, nowoczesne. Nie tylko oryginalny design sprawi, że osoby, które chcesz obdarować, poczują się docenione. Wyróżnikiem jest Słowo – które inspiruje, i które jest punktem wyjścia w tworzeniu indywidualnej oferty. Autorkom marki zależy, aby przedmioty B good. stawały się podarunkiem płynącym z serca. Aby łączyły ludzi nicią wspólnych wartości – również w biznesie.

Czy jest coś szczególnego, co chciałbyś powiedzieć swojemu odbiorcy? Napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie propozycję prezentu z dobrym przesłaniem. Wybierz polską markę B good. zbudowaną na wartościach, takich jak dobro, miłość, życzliwość i wdzięczność.

bgood

DOBRA OFERTA

Biżuteria

Biżuteria

Antyalergiczne, pozłacane 24-karatowym złotem o próbie 925 kolczyki, naszyjniki, bransoletki, broszki i piny – z grawerem, tłoczeniem, nadrukiem.

Ręcznie robione - Handmade

Handmade

Biżuteria tworzona ręcznie z naturalnych materiałów, takich jak: lawa wulkaniczna, chińska gruszka, drzewo oliwne, jaspis, jadeit, hematyt.

Ozdobne opakowania

Ozdobne opakowania

Wykonane na wysokim poziomie pudełka z papieru barwionego w masie, z tłoczeniem i złoceniem.

Galanteria

Galanteria

Oryginalne, wielofunkcyjne wzory i fasony. Do wyboru m.in. skóra naturalna i eko skóra.

Odzież

Odzież

Koszulki z bawełny dobrej jakości, z nadrukiem, który inspiruje do dobra.

Notesy

Notesy

Połączenie dającego siłę Słowa, designu oraz praktycznych rozwiązań, które mile zaskoczą w codzienności.

slowo

Słowo

Nasze produkty wzbogacamy o nadruk, tłoczenie lub grawer z siglum prowadzącym do wybranego cytatu z Pisma Świętego.