• Broszka Gołębica
  • Broszka Gołębica
  • Broszka Gołębica

Indeks 78-01

Broszka na BIERZMOWANIE

65,00 zł
Brutto
Opis

Broszka z cytatem świetnie łączy się zarówno z kolczykami, stanowiąc piękny prezent dla dziewczynki, jak i ze spinkami do mankietów – dla młodego dżentelmena. 

Ten wariant kolekcji Grace został stworzony z myślą o okolicznościach takich jak chrzest, I Komunia Święta, czy bierzmowanie. Inspirowany fragmentem: „I wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym, i zaczęli mówić obcymi językami, tak jak im Duch pozwalał mówić” (Dz 2, 4). Dzięki temu przedmioty z tej kolekcji stanowią idealny prezent od rodziców lub chrzestnych.

 

15 Przedmioty
78-01
Materiał
Bez niklu i kadmu
Pozłacana 24-karatowym złotem o próbie 925
Wykonana ze specjalnego, antyalergicznego stopu jubilerskiego
Dodatkowe informacje
W kształcie Gołębicy symbolizującej Ducha Świętego, z wygrawerowanym siglum (Dz 2,4): I wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym, i zaczęli mówić obcymi językami, tak jak im Duch pozwalał mówić.
Z wycięciem laserowym - siglum Dz 2,4 (I wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym, i zaczęli mówić obcymi językami, tak jak im Duch pozwalał mówić.)
Opakowanie
Opakowanie wykonano z papieru barwionego w masie. Dostępne dwie wersje kolorystyczne: czarna i jasnoróżowa (preferencje prosimy uwzględnić w „uwagach”)
Pudełko Premium z tłoczeniem („B”) i złoceniem ("Inspired by love")

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: