• Obniżka

Indeks

Zestaw OBLUBIEŃCY

210,00 zł
280,00 zł Oszczędzasz 25%
Brutto
Opis

Zestaw dla pary z gołębicą odwołuje się do niezwykłego fragmentu Słowa. Romantyczny i uroczy prezent dla zakochanych. Dla niej – kolczyki i naszyjnik. Dla niego – spinki do mankietów. Dla tych, których łączy coś naprawdę wyjątkowego. W zestawie taniej!

Kolekcja Grace DLA ZAKOCHANYCH powstała w inspiracji Pieśnią nad Pieśniami. On obdarowuje ją Słowem: „O jak piękna jesteś, przyjaciółko moja, jak piękna, oczy twe jak gołębice!” (Pnp 1, 15). Ona natomiast obdarowuje go wyznaniem: Mój miły jest mój, a ja jestem jego” (Pnp 2, 16).

4 Przedmioty
Materiał
Biżuteria antyalergiczna, pozłacana 24-karatowym złotem o próbie 925 Wykonana ze specjalnego stopu jubilerskiego - bez niklu i kadmu
Dodatkowe informacje
Inspirowana fragmentami Pieśni nad Pieśniami: „O jak piękna jesteś, przyjaciółko moja, jak piękna, oczy twe jak gołębice!” (Pnp 1, 15) oraz „Mój miły jest mój, a ja jestem jego” (Pnp 2, 16)
Opakowanie
Opakowanie wykonano z papieru barwionego w masie. Dostępne dwie wersje kolorystyczne: czarna i jasnoróżowa (preferencje prosimy uwzględnić w „uwagach”) Pudełko Premium z tłoczeniem („B”) i złoceniem ("Inspired by love")