Indeks

Zestaw KORONA + notes URZEKAJĄCA

246,00 zł
Brutto
Opis

Do końca maja 20% przychodów ze sprzedaży kolekcji Estera będziemy przeznaczać na szpital zakaźny przy ul. Arkońskiej w Szczecinie.
Zestaw zawiera kolczyki korony, naszyjnik koronę oraz notes Urzekająca w kolorze malinowym. 

KOLEKCJA ESTERA (Z KORONĄ)

Biżuteria z koroną to śmiały gest wobec własnej kobiecości. Wydobywa poczucie godności i piękna, które w sobie nosimy. Siłę, wiarę i umocnienie znajdziesz w słowach: „Będziesz prześliczną koroną w rękach Pana, królewskim diademem w dłoni twego Boga” (Iz 62, 3).

Notes URZEKAJĄCA

W opracowaniu tego notesu brały udział uczestniczki projektu Eweliny Chełstowskiej "Być kobietą urzekającą". Wybrały 160 pięknych, kobiecych i dodających otuchy cytatów z Pisma Świętego, dzięki czemu notes jest pełen ubogacających treści.

3 Przedmioty
Materiał
Biżuteria pozłacana 24-karatowym złotem o próbie 925, antyalergiczna, wykonana ze specjalnego stopu jubilerskiego - bez niklu i kadmu
Wykończenie
NOTES - Na każdej stronie inny cytat z Pisma Świętego wybrany przez prowadzące i uczestniczki kursu "Być kobietą urzekającą" Oprawa twarda z gładkiego, przyjemnego w dotyku materiału skóropodobnego
Wzór
Na okładce cytat: Powierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu: On sam będzie działał (Ps 37)
Opakowanie
Opakowanie do biżuterii wykonano z papieru barwionego w masie. Dostępne dwie wersje kolorystyczne: czarna i jasnoróżowa (preferencje prosimy uwzględnić w „uwagach”) Pudełko Premium z tłoczeniem („B”) i złoceniem ("Inspired by love")

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Notes CYTATY błękitny

Normalna cena 36,00 zł -10% Cena 32,40 zł