You are currently viewing Jak powstaje biżuteria Bgood? 

Jak powstaje biżuteria Bgood? 

W związku z tym, że często pytacie mnie o szczegóły tego, jak powstają nasze produkty, chciałabym podzielić się z Wami jak to wygląda – krok po kroku! 

„Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo.” [J 1, 1]

I u nas również zawsze na początku jest Słowo, gdyż Słowo jest żywe, dotyka, inspiruje, ale przede wszystkim – przemienia serca. Słowo jest tym, od czego zaczęło się moje nawrócenie, i do którego wciąż powracam, by dalej się nawracać. Często jest tak, że to za mną „chodzi” jakiś fragment. Noszę go w sercu i umyśle, pozwalam, by we mnie pracował. A czasem jest tak, że ktoś inny z Bgood ma swoją propozycję. Ku naszej wielkiej radości od jakiegoś czasu nasza społeczność zaczęła się tak rozrastać, że już nie tylko my wychodzimy z inicjatywą! Rok 2022 obfitował w niezwykłe spotkania i relacje. Swoim Słowem podzielili się z nami m.in. Ola Malejonek https://bgood.pl/produkt/pozlacana-zawieszka-cor-13-13-z-czerwona-cyrkonia/, Ola Gintrowska https://bgood.pl/produkt/pozlacana-zawieszka-ps-146-1-z-zielona-cyrkonia/, Rafał Mroczek https://bgood.pl/produkt/rozaniec-father/ oraz Agnieszka i Adam Sztaba! Ta ostatnia współpraca to nowość i musicie jeszcze cierpliwie poczekać na efekty 🙂 W trakcie twórczych rozmów zrodziły się pomysły na przedmioty, które noszą w sobie szczególne przesłanie.

Wszystkie nasze kolekcje mają swój początek w Słowie – ono jest punktem wyjścia i w oparciu o nie staramy się budować szerszy kontekst i koncept. W mojej głowie powstają szkice, którymi potem staram się zarazić innych, oddając je w profesjonalne ręce działu graficznego. To oni ubierają moje pomysły w profesjonalne projekty oraz przygotowują pliki, które wysyłamy do produkcji. A oni odsyłają nam prototyp, który sami nosimy, albo udostępniamy bliskim, żeby zweryfikować w użytkowaniu.

Dopiero po wielu, jak przeważnie bywa, poprawkach wysyłamy producentowi sygnał, że może tworzyć dla nas matrycę i ruszać z pełną produkcją. Mowa o biżuterii srebrnej i pozłacanej. W sklepie mamy też produkty hand made, które są tworzone na miejscu. 

Nasze serie są małe, niszowe, precyzyjne i dopieszczone. Na niewielkim zapleczu Bgood koło Szczecina biżuteria i pozostałe produkty czekają na swoich wyjątkowych Nabywców, którzy nie tylko poznali się na ich subtelnym i minimalistycznym pięknie, ale przede wszystkim rozpoznali w nich wartość – „najważniejszą cząstkę” [Łk 10, 38-42].  

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i doceniacie naszą pracę. Łączy nas Słowo i Słowem razem zainspirujmy świat!

#Bgood #teamBgood #ŁączynasSłowo #społecznośćBgood

Dodaj komentarz