You are currently viewing Miłość.

Miłość.

Miłość.

Prawdziwa miłość zmienia człowieka.

To dar siebie samego dla drugiej osoby. Jest stabilna, potrafi słuchać. Uczy słuchać. Gdy poznajemy miłość – płonie serce, tańczy dusza. Odkrywamy bowiem to, do czego zostaliśmy stworzeni, do czego nasze serca do tej pory tęskniły i rozpoznajemy, że to jest właśnie ten stan.

Poszukujemy tej miłości w napotkanej osobie – i to jest dobre – bo uczy nas wyjścia poza siebie. Jednak doświadczenie tej czystej Miłości, która jest stała i „nigdy nie ustaje” – dopiero to doświadczenie uzdalnia nas do zbudowania autenty

cznej relacji z drugim człowiekiem.

Każdy z nas poszukuje szczęścia i dąży do szczęścia. Cokolwiek nie osiągnęlibyśmy w życiu, ciężko na to pracując – daje nam szczęście ograniczone, krótkoterminowe, na chwilę – zostawiając ostatecznie pewien niedosyt.

Moje doświadczenie jest takie, że trwanie w Miłości „nieustającej” – odpowiada na ten niedosyt i prowadzi do przemiany mojego serca. Owocem tej przemiany i doświadczenia prawdziwej Miłości jest głęboka relacja z drugim człowiekiem.

Bgood właśnie o tym źródle Miłości opowiada, a fragmenty Słowa Bożego, które inspirują poszczególne nasze kolekcje – prowadzą do poznania tego prawdziwego Źródła.

Zanim zajrzysz do naszego sklepu – obejrzyj proszę ten teledysk, który powstał przy udziale wielu utalentowanych osób. Opowiada on o moim doświadczeniu spotkania tej prawdziwej Miłości i ostatecznie stworzenia relacji opartej o tę Miłość – z drugim człowiekiem.

 

W naszych kolekcjach także odnajdziesz słowa które prowadzą do źródła miłości. Zapraszamy do odkrywania ich z nami w codzienności!

 

Kolekcja LOVE

Kolekcja SŁOWO. MOC

Kolekcja ESTERA…

MIRIAM…

Bgood, Debora, Bless

Różaniec Father

Dodaj komentarz