You are currently viewing Bgood poleca na Święta

Bgood poleca na Święta

Jeśli szukasz wartościowego prezentu pod choinkę, który łączy w sobie praktyczne piękno i wyjątkowe przesłanie, to nie mogłeś trafić lepiej! Kolekcje B good inspirowane Słowem prowadzą do wybranych fragmentów z Pisma Świętego, dzięki czemu niosą w sobie wyjątkową treść i przypominają, gdzie szukać Prawdy.

Klasyczne, minimalistyczne i szlachetne, wykonane z sercem pełnym radości i największą starannością. Czerpią z naturalnych materiałów takich jak perła, kamienie półszlachetne, minerały, czy lawa wulkaniczna. W wariantach zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Pięknie zapakowane stanowią nie tylko idealny prezent na święta, urodziny, imieniny, dzień mamy, walentynki, czy dzień kobiet, ale też przy okazji sakramentów (ślub, święcenia, pierwsza komunia, chrzest). Uniwersalnym i ponadczasowym pomysłem na prezent będzie zakup zawieszki z cytatem. Taką zawieszkę można nosić z dedykowaną bransoletką B good, ale można też nosić ją po swojemu – przyczepić do medalika, który nosimy, innej bransoletki, sznurka, czy paska. Zobacz jakie fragmenty z Pisma Świętego znajdziesz na zawieszkach:

https://bgood.pl/product-category/zawieszki/

Dedykowaną na Święta Bożego Narodzenia jest wspaniała,  wzbogacana o nowe produkty kolekcja LOVE prowadząca do Słowa: „Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim” [1 J 4,16].

Trzy warianty kolczyków, dwa naszyjniki i bransoletka z kolekcji LOVE mają wygrawerowane słowa: „Love is born in the heart” (Miłość rodzi się w sercu) oraz „God is born in the heart” (Bóg rodzi się w sercu). W ten sposób chcieliśmy pomagać ludziom w powrocie do istoty Świąt, a także przypominać o tym, że Bóg jest miłością i od Boga miłość pochodzi. Zobacz artykuł „Bożonarodzeniowa kolekcja LOVE. O kuluarach powstania kolekcji dedykowanej na Święta pisze…”

Produkty z tej kolekcji polecamy w prezencie zarówno dla osób, które mają już coś z marki Bgood, jak i dla tych, którzy dopiero poznają tę markę i jej wyjątkowe przesłanie.

W ostatnim czasie zrodziły się dwie niesamowite współprace, które zaowocowały nowościami, które również z czystym sercem polecamy jako prezent na święta! Pierwsza z nich to kolekcja FATHER, której ambasadorem i inicjatorem jest aktor, Rafał Mroczek. W wyniku współpracy powstał solidny, męski różaniec wykonany z lawy wulkanicznej, zakończony krzyżem z czarnego onyksu, który świetnie sprawdzi się jako prezent dla niego. Srebrna zawieszka przypięta do różańca wskazuje na trzy spośród siedmiu słów, które Jezus wypowiedział z Krzyża. „Ojcze, przebacz im”, „Pragnę” oraz „Ojcze, w Twoje ręce” – wypisane na dwóch stronach zawieszki – przypominają o szczególnej wadze przebaczenia, pragnienia uratowania każdego człowieka oraz powierzenia samego siebie Bogu. Są one wyrazem miłości bliźniego, troski oraz współdziałania w zaufaniu. Jezus wypowiedział na Krzyżu siedem słów o czym możemy przeczytać w Ewangelii św. Łukasza [Łk 23, 33-46]. Spotkanie z Rafałem było niezwykłe, osobiste, szczere. Można powiedzieć, że ten różaniec zrodził się z relacji (między ludźmi) do relacji (pomiędzy człowiekiem a Bogiem).

Zobacz różaniec FATHER…

Kolejna współpraca ucieszy szczególnie miłośników muzyki – już niedługo w Bgood pojawią się produkty opracowane z wybitnym polskim kompozytorem, producentem muzycznym i dyrygentem, Adamem Sztabą oraz jego małżonką, Agnieszką! Zaproponowali fragmenty, z których powstały dwie kolekcje. Pierwsza z nich, HOPE, prowadzi do Hymnu o miłości i słów: „Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe. Gdy byłem dzieckiem, mówiłem jak dziecko, czułem jak dziecko, myślałem jak dziecko. Kiedy zaś stałem się mężem, wyzbyłem się tego, co dziecięce. Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno; wtedy zaś [zobaczymy] twarzą w twarz: Teraz poznaję po części, wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany”. Druga kolekcja będzie się nazywała ALFA I OMEGA i będzie prowadzić do Apokalipsy Świętego Jana [Ap 22,13]: „Jam Alfa i Omega, Pierwszy i Ostatni, Początek i Koniec”. Kolekcja przypomina doskonałą harmonię, którą stwarza Bóg poprzez swoje działania, a które mają w Nim swój początek i koniec.

To jednak nie koniec nowości w naszym sklepie. Od tego roku będziecie mogli skorzystać z  usługi pakowania prezentów. Zobaczcie, jak oryginalne i wysokiej jakości pudełka przewidzieliśmy dla Was!

https://bgood.pl/product-category/pakowanie/

Serdecznie zapraszamy do śledzenia świątecznych aktualności. To, co dla nas osobiście jest ważne przy szukaniu prezentów, znalazło swoje odzwierciedlenie w produktach Bgood. Niszowe, dopracowane, estetyczne, eleganckie, pięknie zapakowane – świadczą o głębokim szacunku do osoby, która ma ten prezent otrzymać. Najważniejsze jednak jest to, że wszystkie kolekcje odwołują się do fragmentów z Pisma Świętego, dzięki czemu wyrażają coś więcej – ponadczasowe wartości, takie jak: miłość, wdzięczność, zaufanie czy dobro. Jest to tak dyskretne, że pozostawia wolność i przestrzeń osobie obdarowanej. Dajemy jej tyko wskazówki – poprzez siglum, czy karteczkę z opisem kolekcji. A to, jak działa w niej to Słowo, jest pewną tajemnicą, jej indywidualnym spotkaniem z Panem Bogiem.

Dodaj komentarz